ROBOTIKOS AKADEMIJA

Klaipėda

Suprantame, kad visiems iškyla klausimų. Norėdami palengvinti atsakymų laukimo naštą, sukūrėme skiltį „Dažniausiai užduodami klausimai“. Čia galite rasti visus atsakymus į iki šiol iškilusius klausimus, bet jei šį kartą sugalvojote tikrai išskirtinį ir neradote atsakymų žemiau, parašykite el. laišką [email protected] arba skambinkite telefonu  8 655 61 159. Laiškus atsakysime per 24 val., o atsiliepti mėginsime iš karto!

Mokėjimas

Ar galima sumokėti grynais?

Deja, šiuo metu Klaipėdoje atsiskaityti grynais pinigais negalima.

Jei norime mokėti už metus, ar galima mokėti dalimis?

Jei norite mokėti už visus metus, šis mokestis mokamas vienu pavedimu, prieš prasidedant užsiėmimams. Dėl to kaina ir yra mažesnė.

Ar įmanoma gauti NVŠ (neformaliojo vaikų švietimo krepšelis) finansavimą?

Jei vaikas yra mokyklinio amžiaus, Jūs galite pretenduoti gauti 15 eurų valstybės finansavimą, tačiau tam Jūs būtinai turite pateikti pasirašytą prašymą. Finansavimą galite gauti tik vienoje neformaliojo vaikų ugdymo įstaigoje. Finansavimas suteikiamas tik kai gaunate pavirtinimą iš mūsų. Pastaba: vietų skaičius ribotas!

Ar suteikiama nuolaida lankiusiems būrelius iki 2016 / 2017 m. sezono?

Lankiusiems būrelį iki 2016 / 2017 m., sezono suteikiama:

  • jeigu lankėte 1–7 mėn. – 5 % nuolaida;
  • jeigu lankėte 8–15 mėn. – 10 % nuolaida;
  • jeigu lankėte 16+ mėn. – 15 % nuolaida.

Norint pasinaudoti nuolaida, prašome pranešti el. paštu arba telefonu. Patikrinus sistemoje, jums bus atsiųstas nuolaidos kodas.

Ar yra taikomas mokestis nutraukiant būrelio sutartį?

Nutraukiant abonementą yra taikomas suteiktos nuolaidos dydžio bei mokėjimo pasirinkto termino kainos mažinimo sumos sutarties nutraukimo mokestis nuo nepanaudotos sumos. T. y. jei buvote įsigiję metinį abonementą Kaune, už kurį sumokėjote 234 Eur, nutraukiant sutartį po 3 mėnesių, Jums bus grąžinama 234–3*30=144 Eur.

Ar taikoma nuolaida užsiėmimus lankant daugiau nei vienam vaikui iš tos pačios šeimos?

10 proc. nuolaida taikoma antram ir sekančiam vienos šeimos vaikui nuo mokamos sumos parašius laisvos formos prašymą.

Grupės

Kurią robotikos grupę rinktis?

Pirmą kartą pradėsiantiems mokytis robotikos – rekomenduojame pradedančiųjų/naujokų grupes. Jos taip ir bus pažymėtos „Ankstyvoji robotikos naujokams“ arba „Smagioji robotika naujokams“. Išėjus naujokų kursą toliau galima lankyti pažengusiųjų grupes (pvz. „Ankstyvoji robotika pažengusiems“). Jei Jūsų vaikas daugiau nei 7 mėnesius lankė ankstyvąją robotiką ir yra bent septynerių metų amžiaus, siūlome rinktis smagiąją robotiką naujokams.

Ar patekome į grupę, kurią išsirinkome?

Jei užsiregistravote ir galėjote pasirinkti jūsų norimą laiką, vadinasi į grupę patekote ir lauksime jūsų būrelyje jūsų išsirinktu laiku!

Ar jau galima lankyti būrelį nuo 3 metų?

Taip. Jei vaikui jau yra 3 metai ar daugiau, galite užsiregistruoti, atvykti į būrelį ir pažiūrėti ar jums tinka, patinka. Jei būrelis nepatiks, Jums bus grąžinama likusi nepanaudota suma, mokestis skaičiuojamas tik už lankytą užsiėmimą.

Lankomumas

Ar galima perkelti lankymo laiką?

Būreliuose, kurie prasidėjo rugsėjo mėnesį, per rugsėjį galite minimaliai keisti lankymo laiką atsižvelgiant į vykstančius būrelius, tačiau būtina apie tai pranešti el.paštu [email protected] Nuo spalio grupės keičiamos nebus. Būreliuose, kurie prasidės nuo spalio, visą spalį bus galima minimaliai keisti lankymo laiką. Apie tai taip pat būtina pranešti. Pagal pageidavimą galima pereiti iš pagrindinės laboratorijos (Herkaus Manto g. 84) į pageidaujamą mokyklą. Tai būtinai reikia suderinti el.paštu arba telefonu 865561159 darbo valandomis.

Ar galima būrelį lankyti du kartus per savaitę?

Ne, šiuo metu neturime tokios galimybės. Mokymo metodika bei turima praktika parodė, jog 1,5h per savaitę pakanka.

Ką daryti, jei vaikas susirgo?

Jei vaikas serga apie tai reikia pranešti administracijai telefonu 865561159 arba el.paštu [email protected] Taip pat galite informuoti jį mokantį mokytoją, o  po ligos būtina atnešti gydytojo pažymą. Pažyma gali būti ir skenuota. Tokiu atveju praleisti užsiėmimai kompensuojami proporcingai mėnesio kainai.

Ką daryti, jei negalime atvykti į užsiėmimą dėl svarios priežasties?

Jei vaikas negali dalyvauti užsiėmime dėl svarios priežasties, apie tai privaloma pranešti administracijai ([email protected]) arba būrelio mokytojui iš anksto. Tokiu atveju praleisti užsiėmimai kompensuojami proporcingai mėnesio kainai. Nepranešus dėl neatvykimo, mokestis nebus kompensuojamas.

Kiek laiko trunka užsiėmimas?

Užsiėmimas trunka 2 akademines valandas: 45–60 min. vaikai konstruoja, programuoja, nagrinėja išsikeltas problemas; 20–30 min. bando robotus, juos tobulina, 10 min. tvarkosi.

Registracija

Ar jau vyksta registracija į būrelius mokyklose?

Registracija į mokyklas Klaipėdoje vyks nuo rugsėjo 5 dienos mūsų puslapyje www.robotikosakademija.lt. Registruodamiesi galėsite išsirinkti jums patogų laiką, o tolimesnę informaciją pateiksime po registracijos.

Jei lankėme pernai, ar reikia registruotis?

Taip, reikia. Net jei vaikas lankė būrelį ankstesniais metais, registruotis naujais mokslo metais būtina, nes turėsite pasirinkti patogiausią laiką ir užtikrinti, kad ir šiemet lankysite. Sutartį pasirašyti iš naujo taip pat reikia, nes kiekvienų mokslo metų sutartis galioja tik iki gegužės 31 d.

Kada vieta yra rezervuota / garantuota?

Vieta būrelyje yra garantuota, kai yra gaunamas apmokėjimas. Jei į vieną būrelį prisiregistruoja daugiau vaikų, nei yra vietų, rezervacijos vietos pasiskirsto pagal apmokėjimo laiką. Kitokiais būdais (telefonu, el. paštu) rezervacijos nevyksta.

Ar būtinos medicinos pažymos?

Taip. Tėveliai pasirašydami sutartį patvirtina, kad būrelio dalyvis yra patikrintas bendrosios medicinos gydytojo ir prireikus gali pateikti medicininę pažymą apie būrelio dalyvio sveikatą.

Ar galima pabandyti lankyti būrelį?

Pabandyti galima, tačiau mokestis bus imamas už mėnesį. Jei pabandę pirmą užsiėmimą toliau lankyti nenorėsite, pinigai bus grąžinami proporcingai mėnesio kainai, išskaičiuojant panaudotas nuolaidas.