ROBOTIKOS AKADEMIJA

NVŠ SUTARTYS Atsisiųsti

NVŠ krepšelis – tai neformaliojo vaikų švietimo krepšelis, kuriam tikslines lėšas skiria ŠMM. VšĮ Robotikos akademija yra akredituota ir turi teisę priimti krepšelį.
Krepšelis skiriamas tik mokyklose besimokantiems vaikams. Jei vaikui 7 metai, bet jis lanko darželį ar priešmokyklinę grupę – NVŠ krepšelis nėra skiriamas.
Krepšelio suteikiama nuolaida yra iki 15 eurų per mėnesį . Tiksli krepšelio suma, kurią skirs savivaldybė, priklausys nuo to, kiek toje savivaldybėje bus norinčiųjų pasinaudoti krepšeliu, todėl ši suma skirtinguose miestuose gali skirtis. NVŠ kompensaciją galite panaudoti tik viename būrelyje.
Sutartį galite pasirašyti mūsų darbo laiku tik mūsų būstinėse. Priimami tik sutarčių originalai, skenuotos ar kopijuotos sutartys nebus priimamos, tai yra savivaldybės ir ŠMM nustatyta tvarka.
Jeigu sumokėjote pilną kainą registruodamiesi, tačiau jums buvo suteiktas NVŠ krepšelis – permoką grąžinsime sausio mėnesį. Jei metų eigoje nutrauksite sutartį – nepanaudotus pinigus grąžinsime, tačiau negalėsime grąžinti NVŠ krepšelio, nes pagal šiuo metu galiojančius įstatymus jūs perleidžiate jį įstaigai nurodytam laikotarpiui (šiuo atveju iki 2017 gegužės 31 dienos).

VILNIAUS MIESTO NVŠ SUTARTIS

KAUNO MIESTO NVŠ SUTARTIS

KlAIPĖDOS MIESTO NVŠ SUTARTIS

PANEVĖŽIO MIESTO NVŠ SUTARTIS

VšĮ. „Robotikos Akademija“ | J. Jasinskio 16F, LT-01112 Vilnius  
Tel. (8-5) 2526213, | 
faks. (8-5) 2526220 | [email protected]
AB DNB bankas | a/s LT654010042403927611 | įmonės kodas: 303015010