ROBOTIKOS AKADEMIJA

2 proc. parama Robotikos Akademijai

Mes augame ir tobulėjame kartu su jumis! Tam, kad augtų ir VšĮ „Robotikos akademijos“ fondas, galite prisidėti skirdami savo 2 % pajamų dydžio – užtikrinsime, kad net ir atokiausiuose regionuose mažieji išradėjai galėtų sutikti vienas kitą ir kurti kartu!

„Robotikos akademija“ yra viešoji įmonė, veikianti didelio jaunų žmonių susitelkimo, svajonių ir neskaičiuotų pastangų dėka. Augame, tobulėjame, kasdien susitinkame robotikos užsiėmimuose 23 Lietuvos miestuose ir regionuose, turime didelių planų ir milžiniškų svajonių! Tikime, kad edukacija yra vienas geriausių būdų keisti pasaulį – kasdien mūsų akademiją aplanko šimtai mažųjų išradėjų, kurie ugdo komandinio darbo įgūdžius, strateginį mąstymą, mokosi draugiško bendravimo ir kūrybinių sprendimų buities problemoms. Jie auga išmaniųjų technologijų pasaulyje, mokosi kurti pažangius įrenginius ir savo idėjomis ir svajonėmis keičia pasaulį!

Savo 2 % gaunamų pajamų mokesčio (GPM) galite skirti iki 2017 m. gegužės 1 d. Būkite pilietiški ir paramos gavėjus rinkitės atsakingai, o jei tikite mumis ir mūsų idėjomis, pasirinkite mus!

Skirti 2 % GPM – visai nesudėtinga. Tai galite padaryti elektroninio deklaravimo sistemoje (EDS): pasirinkite savo banką ar kt. patogų prisijungimo būdą prie VMI deklaravimo sistemos ir sekite tolimesnius nurodymus.

EDS meniu lauke kairėje pasirinkite funkcijas „Pildyti formą“ ir „Prašymas skirti paramą“. Pildykite formą nr. FR0512 3 ver. Internetu galite skirti paramą, jei naudojatės e. parašo paslauga.

Pildymui reikiami rekvizitai
E1 Gavėjo tipas – 2
E2 Gavėjo indentifikacinis numeris (kodas) – 303015010
E3 Mokesčio dalies paskirtis – ROBOTIKOS AKADEMIJA

Formą FR0512 (3 ver.) galite užpildyti ranka: reikia atsisiųsti, atsispausdinti ir užpildytą pateikti Valstybinei mokesčių inspekcijai.

Mūsų rekvizitai

Paramos gavėjo indentifikacinis numeris (kodas) – 303015010
Paramos gavėjo pavadinimas – VšĮ „Robotikos akademija“
Buveinės adresas – J. Jasinskio g. 16F 01112 Vilnius
Banko pavadinimas – AB DNB bankas
Banko kodas – 40100
Sąskaitos numeris – LT654010042403927611