ROBOTIKOS AKADEMIJA

VILNIUS

Suprantame, kad visiems iškyla klausimų. Norėdami palengvinti Jums, klausimų uždavimo ir atsakymų laukimo naštą, sukūrėme skiltį „Dažniausiai užduodami klausimai“. Čia galite rasti visus atsakymus į iki šiol iškilusius klausimus, bet jeigu šį kartą sugalvojote tikrai išskirtinį ir neradote atsakymų žemiau, parašykite laiškelį [email protected] arba skambinkite telefonu 852526213. Laiškelius atsakysime per 24val., o atsiliepti pamėginsime iš karto!

Mokėjimas

Ar galima sumokėti grynais?

Taip, galima. Grynuosius priimame kiekvieną darbo dieną nuo 8val iki 17val.

Jei norime mokėti už metus, ar galima mokėti dalimis?

Jei norite mokėti už visus metus, šis mokestis mokamas vienu pavedimu, prieš prasidedant būreliui. Dėl to kaina ir yra mažesnė.

Ar įmanoma gauti NVŠ (neformaliojo vaikų švietimo krepšelis) finansavimą?

Jei vaikas yra mokyklinio amžiaus, Jūs galite pretenduoti gauti 15 eurų valstybės finansavimą, tačiau tam Jūs būtinai turite pateikti pasirašytą prašymą. Finansavimą galite gauti tik vienoje neformaliojo vaikų ugdymo įstaigoje. Finansavimas suteikiamas tik kai gaunate pavirtinimą iš mūsų. Pastaba: vietų skaičius ribotas!

Ar suteikiama nuolaida lankiusiems būrelius iki 2016/2017 m. sezono?

Lankiusiems būrelį iki 2016/2017 m., sezono suteikiama:

  • Jeigu lankėte nuo 1-7mėn. – 5% nuolaida
  • Jeigu lankėte nuo 8-15mėn. – 10% nuolaida
  • Jeigu lankėte nuo 16+ mėn. – 15% nuolaida

Norint pasinaudoti nuolaida, prašome pranešti el.paštu arba telefonu. Patikrinus sistemoje, jums bus atsiųstas nuolaidos kodas.

Ar yra mokestis nutraukiant būrelio sutartį?

Nutraukiant abonementą yra taikomas suteiktos nuolaidos dydžio bei mokėjimo pasirinkto termino kainos mazininimo sumos sutarties nutraukimo mokestis nuo nepanaudotos sumos. Pavyzdžiui, jei buvot įsigyją metinį abonementą Kaune, už kurį sumokėjote 243€, nutraukiant sutartį po 3 mėnesių Jums bus grąžinama 243-3*40=123€.

Ar taikoma nuolaida lankant daugiau nei vienam vaikui iš tos pačios šeimos?

10 proc. nuolaida taikoma antram ir sekančiam vienos šeimos vaikui nuo mokamos sumos parašius laisvos formos prašymą.

Grupės

Kurią robotikos grupę rinktis?

Visos robotikos akademijos programos suskirstytos pagal amžių bei įgytus įgūdžius. Jei jūsų vaikui 3-5 metai – rinkitės Mažylių LEGO dirbtuves. 6-8 metų vaikai gali rinktis iš dviejų lygių Ankstyvosios robotikos užsiėmimų: naujokų ir pažengusiųjų. Naujokų lygis skirtas 6-7 metų vaikams pirmą kartą lankantiems robotikos būrelį bei lankiusiems ne ilgiau nei 3 mėnesius praėjusiais metais. Taip pat tiems vaikučiams, kurie yra labai išsiblaškę ir galbūt pamiršo įgytas žinias. Ankstyvoji robotika pažengusiems yra skirta išklausiusiems ne trumpesnį kaip 7 mėnesių naujokų kursą, labaiu tinka 7-8 metų vaikams. Smagioji robotika naujokams skirta 9-12 metų vaikams, kurie žengia į EV3 robotų pasaulį. Lankiusiems Ankstyvąją tai bus mokymosi tąsa, o naujai prisijungusieji greitai perpras subtilybes. Smagioji robotika pažengusiems skirta išklausiusiems naujokų kursą (36 pamokas) arba lankiusiems smagiąją robotiką ne trumpiau kaip 7 mėnesius. Taikomoji robotika naujokams yra skirta 13-16 metų jaunuoliams. Taikomoji robotika pažengusiems yra antras lygmuo perėjusiems iš taikomosios naujokų grupės. Žaidimų kūrimas skirtas jau nuo 12metų, jo mokomasi nuo pat pradžių, tinka ir visai nelankiusiems robotikos. Jaunųjų taikomistų užsiėmimai skirti jaunuoliams prieš tai lankiusiems Smagiosios robotikos pažengusiems grupę.

Ar patekome į grupę, kurią išsirinkome?

Jei užsiregistravote ir galėjote pasirinkti jūsų norimą laiką, vadinasi į grupę patekote ir lauksime jūsų būrelyje jūsų išsirinktu laiku!

Ar jau galima lankyti būrelį nuo 3 metų?

Taip. Jei vaikui jau yra 3 metai ar daugiau, galite užsiregistruoti, atvykti į būrelį ir pažiūrėti ar jums tinka, patinka. Rekomenduojame pradėti būrelį lankyti vaikams, kurie moka skaičiuoti iki penkių, skiria spalvas ir geba atskirti formas.

Ką daro 3-5m. vaikai “Mažylių LEGO dirbtuvėse”?

Mažylių lego dirbtuvėse vaikai konstruoja įvairia tematika, gerina socialinius įgūdžius, morotiką bei koncentraciją, ergvinį suvokimą. Išmoksta dirbti su krumpliaračiu ir varikliu. Dažniausiai vaikai lanko pasirinktu laiku. Taip ir rekomenduojame. Tada vaikai susidraugauja su kitais ir lengviau būna atlikti komandines užduotis. Vaikus iš pradžių tėveliai dar stebi už stiklo, o kai apsipranta vaikai paliekami su mokytoju. Visi mažylių lego dirbtuvių metai yra suskirstyti į 3 ciklus. Viename cikle yra 12-ką pamokų. Visa metinė programą yra vykdoma pagal integruota mokymosi plana. Pamoka trunka 2 akademines valandas tai yra 1h 30min, per kurias, 1 valanda yra intensyviai mokomasi per žaidimą, 20 minučių žaidžiama ir 10 minučių yra skirta tvarkymuisi. Draugiškūjų mažūjų LEGO dirbtuvių vaikučių tėveliai yra maloniai kveičiami atvykti anksčiau ir drauge su mažaisiais pasidžiaugti Jų sukurtais kūriniais.

Lankomumas

Ar galima perkelti lankymo laiką?

Būreliuose, kurie prasidėjo rugsėjo mėnesį, per rugsėjį galite minimaliai keisti lankymo laiką atsižvelgiant į vykstančius būrelius, tačiau būtina apie tai pranešti. Nuo spalio grupės jau bus nekoreguojamos. Būreliuose, kurie prasidės nuo spalio, visą spalį bus galima minimaliai keisti lankymo laiką. Apie tai taip pat būtina pranešti. Pagal pageidavimą galima pereiti iš pagrindinės laboratorijos (J.Jasinskio g.16F, Vilnius) į pageidaujamą mokyklą. Tai būtinai reikia suderinti.

Ar galima būrelį lankyti du kartus per savaitę?

Ne, šiuo metu neturime tokios galimybės. Mokymo metodika bei turima praktika parodė, jog 1,5h per savaitę pakanka.

Ką daryti, jei vaikas susirgo?

Jei vaikas serga reikia pranešti [email protected] arba mokytojui apie neatvykimą iš anksto ir po ligos atnešti gydytojo pažymą. Pažyma gali būti ir šviesta. Tokiu atveju praleisti užsiėmimai kompensuojami proporcingai mėnesio kainai.

Ką daryti, jei negalime atvykti į užsiėmimą dėl svarios priežasties?

Jei vaikas negali dalyvauti užsiėmime dėl svarios priežasties reikia pranešti administracijai ([email protected]) arba mokytojui apie neatvykimą privaloma pranešti iš anksto ir pateikti nebuvimą patvirtinantį raštą per 7 dienas. Tokiu atveju praleisti užsiėmimai kompensuojami proporcingai mėnesio kainai. Nepranešus dėl neatvykimo mokestis nebus kompensuojamas.

Kiek laiko trunka užsiėmimas?

Užsiėmimas trunka 2 akademines valandas: 45-60 minučių vaikai konstruoja, programuoja, nagrinėja išsikeltas problemas; 20-30 minučių bando robotus, juos tobulina; 10 minučių tvarkosi.

Registracija

Ar jau vyksta registracija į būrelius mokyklose?

Registracija į mokyklas Vilniuje vyks nuo rugsėjo 7 dienos mūsų www.robotikosakademija.lt puslapyje. Registruodamiesi galėsite išsirinkti jums patogius laikus ir tolimesnę informaciją pateiksime po registracijos.

 

Jei lankėme pernai, ar reikia registruotis?

Jei vaikas lankė ankstesniais metais, registruotis šiais metais būtinai reikia, nes turėsite išsirinkti jums patogiausią laiką ir užtikrinti, kad ir šiemet lankysite. Sutartį pasirašyti iš naujo taip pat reikia, nes kiekvienų mokslo metų sutartis galioja tik iki gegužės 31 dienos.

Kada vieta yra rezervuota/garantuota?

Vieta būrelyje yra garantuota, kai yra gaunamas apmokėjimas. Jei į vieną būrelį prisiregistruoja daugiau vaikų, nei yra vietų, rezervacijos vietos pasiskirsto pagal apmokėjimo laiką. Kitokiais būdais (telefonu, el. paštu) rezervacija nevyksta.

Ar būtinos medicinos pažymos?

Taip. Tėveliai pasirašydami sutartį patvirtina, kad būrelio dalyvis yra patikrintas bendrosios medicinos gydytojo ir prireikus gali pateikti medicininę pažymą apie būrelio dalyvio sveikatą.

Ar galima pabandyti lankyti būrelį?

Pabandyti galima, tačiau mokestis bus imamas už mėnesį. Jei pabandę pirmą užsiėmimą toliau lankyti nenorėsite, pinigai bus grąžinami proporcingai mėnesio kainai, išskaičiuojant panaudotas nuolaidas.

Vis dar reikia pagalbos?

Taip pat galite su mumis susiekti: [email protected] arba 852526213