Apie

Jei tavo galvoje – tikras minčių ir idėjų knibždėlynas, jei nepaliauji klausinėti „kas čia? o kodėl?“, vadinasi, mes su tavim. Sudrumskime, sujaukime viską, kas nuobodu, nebeįdomu, tiesiog atsibodę.
Juk pasaulį galima regėti ir visai kitaip!
Išraskime naujus dalykus, svajokime, įsivaizduokime, kurkime ir stebinkime.

Ten, kur kiti mato nepataisomą svajotoją, mes atpažįstame genijų. Šiandien tai – mažas kodėlčiukas, rytoj – žmogus, kuris ves Lietuvą pirmyn. Šiandien jis, spoksodamas į krūvą detalių, mato robotą. Rytoj, matydamas atskirus žmones, suburs iš jų darnią komandą.

Mes ieškome tokių vaikų ir ruošiame dirvą jų ateities darbams, siekiame, kad smalsus nenuorama ne užgniaužtų savyje žinių alkį, o puoselėtų ir augintų jį. Todėl svajokime ir keiskime pasaulį kartu!
Robotikos Akademija – sparčiausiai auganti ir tobulėjanti didžiausia neformaliojo švietimo įstaiga Lietuvoje, kasmet pasistiebianti vis aukščiau – per savaitę Robotikos akademija sulaukia daugiau nei 5 000 vaikų užsiėmimuose visoje Lietuvoje.
Atidumas detalėms ir inovatyvus požiūris į edukaciją neša sėkmę ir leidžia matyti efektyvius rezultatus: vaikai ima smalsiau žiūrėti į aplinką, perpranta paprastąsias konstrukcijas, tampa atsakingesni ir atidesni – suvokia, kad pradėtus darbus reikia baigti, susitvarkyti savo darbo vietą, bendrauti ir bendradarbiauti draugiškai, ir, svarbiausia, kad mokymosi procesas yra įdomus ir smagus, o įgytos žinios robotikos užsiėmimų metu yra lengvai pritaikomos buityje.

Robotikos akademijos vizija

Tapti patraukliausiu švietimo partneriu Lietuvoje.

Misija

Auginti draugiškus išradėjus… ir savyje

Vertybės

Augimas. Draugiškumas. Išradingumas