Kodėl šiemet verta įsigyti metų abonementą?

Metinis Robotikos akademijos būrelių abonementas - tai pasirinkimas tiems, kurie užtikrintai nori sieti savo ateitį su technologijomis, robotika, inžinerija ir programavimu. Tik šiais metais turite unikalią galimybę užsirezervuoti vieną iš 500 metinių narysčių, kurios susideda iš:

  • Unikalios galimybės 1 valandą pasikonsultuoti su Robotikos akademijos kūrybos padalinio vadovu Kristijonu Vasiliausku bei turinio padalinio vadove Kristina Paukštyte - Bakūne technologinės robotikos edukacijos klausimais.

  • Edukacinio video pamokų paketo visiems metams. Tai savarankiškam namų mokymuisi sukurtos ir LEGO kūrybines galias praplėčiančios pamokos. 16 pamokų paketai skirti priešmokyklinio bei pradinio amžiaus vaikams. Vienos video pamokos trukmė - iki 30 minučių, o tai reiškia, kad Jūsų vaikas gaus ne tik 8 valandas edukacinio turinio, bet ir papildomas 13 valandų, per kurias atliks LEGO konstravimo, techninės kūrybos, programavimo bei interaktyvias skaitmenines užduotis. 
  • LEGO kūrėjo rinkinio  su vertingiausiomis inžinerinėmis LEGO detalėms, praplėsiančiomis Jūsų vaiko LEGO galimybes.

Bendra šio pasiūlymo pridėtinė vertė -  iki 220 eurų, tad nepraleiskite progos užtikrinti technologinio pažinimo džiaugsmą savo vaikams visiems metams!

<- Grįžti atgal į naujienas
chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram