Kviečiame švęsti savo vaiko gimtadienį Vilniaus Robotikos Akademijoje

Gimtadienis – įsimintina diena kiekvienam vaikui. Kiekviena mama ir tėtis nori, kad ši diena vaikui būti smagi ir kupina įspūdžių. Norėdami prisidėti prie ypatingo vaikui gimtadienio – paruošėme programą su robotais. Tai bus neužmirštama diena kuriant robotus kartu su draugais. Tik pas mus jubiliatas pasijus tikru išradėju ir kartu su draugų komanda sukurs dar niekur nematytus robotus. Gimtadienio šventės metu vaikai pasiners į tikrą nuotykių pasaulį ir patirs pačias geriausias emocijas. Klausysis ir patys dalyvaus įtraukiančioje istorijoje, kurs žaismingus ir niekad nematytus robotus. Edukacinės programos metu vaikai lavins konstravimo, inžinerijos, vaizdinio programavimo ir logikos žinias. Dalyviai susipažins su įvairių konstruktorių valdymu, LEGO® robotų modeliais ir dirbs komandoje. Užduotis įgyvendinti padės mūsų draugiški ir šmaikštūs vadovai. Gimtadienio programoje susipins smagiausi nuotykiai, užduotys ir naujos žinios.

 

Kaip atrodys gimtadienio šventė? Vaikai papuls į magišką technologijų ir laiko pasaulį, kur jų lauks įtraukianti ir personalizuota istorija. Jubiliatas gimtadienyje taps superherojumi, kur kartu su draugais ir į pagalba įtrauktais robotais turės išspręsti kilusius iššūkius. Jiems teks išgelbėti griūvantį Laiko pasaulį bei pagrindinį herojų Laikį ir jo draugus. Istoriją personalizuosime panaudodami Jūsų atsiųstą vaiko nuotrauką ir gimimo datą.

 

Šiuo metu gimtadienio programa tinkama 7-9 bei 10-13 metų vaikams. Gimtadienio metu draugiškas mokytojas ves programą, pamokys konstruoti su jų amžiaus grupei tinkamu rinkiniu bei parodys programavimo pagrindus. Gimtadienis bus įdomus tiek lankantiems Robotikos Akademijos būrelius tiek ir niekad juose nebusiems. Jei norite – galite atsinešti savo šventės papuošimus ir dekoruoti šventės vietą. Šventė skirta vaikams, tačiau tėveliai gali pasilikti šalia esančiose erdvėse.

Gimtadienio programa truks iki 2 valandų, kiekvienas vaikas dirbs su individualiu robotų rinkiniu. Šventės kaina 160€ ir gali dalyvauti iki 10 vaikų. Jei numatoma daugiau dalyvių (maksimaliai 15), už kiekvieną papildomą vaiką reikia primokėti 15€ mokestį. Šventės vieta – centrinė robotikos laboratorija adresu J.Jasinskio 16F, Vilnius.

 

Jei turite klausimų – dėl gimtadienio teiraukitės numeriu +370 5 25 25 713. Papildomą informaciją galite peržiūrėti svetainėje https://gimtadieniai.robotikosakademija.lt/ .

 

<- Grįžti atgal į naujienas
chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram