Antrąjį žiemos savaitgalį Panevėžyje – robotų fiesta

Jau tradicija tapusios regioninės „First Lego League“ varžybos gruodžio 8 d. suburs šauniausius robotų kūrėjus iš Panevėžio ir aplinkinių miestų į KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultetą (Nemuno g. 33). Renginio startas – 8 val. Sumanūs konstrukciniai sprendimai, programavimo gudrybės, komandinis darbas ir beribė fantazija – bus visko.

„Varžybų misija nežemiška – robotų kūrėjus ji nukėlė į Mėnulį. Kokie iššūkiai ten kyla? O kaip juos gali padėti įveikti robotai? Šiuos klausimus gvildena 6-16 metų vaikų ir moksleivių komandos, konstruodamos savo robotus. Kaip jiems pavyko, sužinosime varžybų metu“, – intriguoja renginio organizatorius, „Robotikos akademijos“ atstovas Artūras Gaulia.

Šįkart robotų fiestoje dalyvaus kaip niekad daug vaikų, atvykti planuoja daugiau nei pusšimtis komandų. Geriausių robotų konstruotojų vardą iškovojusios komandos turės išskirtinę galimybę išbandyti jėgas ir nacionalinėse „Robotiados“ varžybose.

Kai nuo azarto užvirs kraujas, varžybų dalyvius ir žiūrovus kvies robotų paroda. Joje technikos entuziastai demonstruos naujausius ir įdomiausius technologinius sprendimus. Smalsiuosius renginio dalyvius neabejotinai nudžiugins ir pranešimai su karščiausiomis naujienomis apie Panevėžyje įsikursiantį STEAM centrą ir jau pavasarį „Minties“ gimnazijoje duris atversiantį vieną pirmųjų Baltijos šalyse robotikos varžybų centrą.

Griebk draugą, mamą ar kaimyną ir ateik! Robotų fiesta tavęs laukia!

 

Renginį organizuoja Panevėžio miesto savivaldybė, City Alumni Panevėžys ir „Robotikos akademija“.

Renginio partneriai: KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultetas, Panevėžio mokslo ir technologijų parkas, „Kurk Lietuvai“.

Straipsnyje panaudotos KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto nuotraukos.

 

<- Grįžti atgal į naujienas
chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram