10 priežasčių, kodėl Robotikos Akademijos stovyklos yra tokios populiarios

Vasara jau įsibėgėjusi, o vaikai jau baigia užmiršti paskutines mokyklos dienas. Tai taip pat reiškia, kad stovyklų vietų visoje Lietuvoje mažėja. Mūsų stovykla — ne išimtis. Kai kuriose grupėse (pavyzdžiui mergaičių stovyklos) beveik nelikę vietų. Tad jei Jūs dar svarstote ar verta leisti vaiką į Robotikos Akademijos stovyklą — susipažinkite su 10 priežasčių, kodėl mūsų stovyklos yra tokios populiarios.

1. Aukštos kokybės turinys
Kiekvieną vasarą stovyklas sukuriame iš naujo. Tai darome tam, kad pateiktume geriausias, naudingiausias ir vaikams įdomias programas. Jei vienais metais buvo populiaru Minecraft — turėjome jį, jei kitais beibleidai — integravome ir juos. Šiais metais populiarūs nuotykiai ir lobių ieškojimas paskatino sukurti Penkių pasaulių gelbėjimo stovyklą tinkama 4-12 metų vaikams. O atliepdami į įvairius technologinius moterų judėjimus pristatėme pirmąją Lietuvoje mergaičių robotikos stovyklą. Tačiau, net nuolat keisdami ir naujindami, liekame ištikimi įdomiam turiniui ir kokybei. Perskaitome šimtus vaikų ugdymo vadovėlių, pratybų ir užduočių rinkinių, kad atrinktume geriausius ir įdomiausius vaikų ugdymo metodus.

2. Įkvepiame kurti
Smagiausia dalis po vasaros stovyklų yra skaityti atsiliepimus, kuriuose tėveliai rašo, kad vaikas ėmė saugoti kiekvieną LEGO detalę, namuose atsidarė nesibaigiantis fantastinių mašinų, miestų ir mechanizmų cechas, o vaiko fantazijai neliko ribų. Tai geriausias įvertinimas po visų bemiegių naktų ruošiant gražiausias skaidres, kuriant ir modeliuojant robotų instrukcijas  (taip, jas kuriame patys!) bei ieškant loginių bei matematinių uždavinių.

3. Savo darbą mylintys mokytojai
Tik geriausi būrelių mokytojai įgyja galimybę dirbti vasaros stovyklose. Būrelių sezono metu parodę žinias, gebėjimą bendrauti su vaikais, norą kurti, pažinti ir perduoti žinias, praėję atranką ateina į įdomiausių vasaros savaičių vedimą. Pas mus dirba jauni, išsilavinę, savo darbą mėgstantys mokytojai. Jie ne tik moko vaikus robotikos, programavimo, bet yra linksmi, draugiški ir įkvepiantys. Didžiuojamės savo kolektyvo nariais, kurie nuolat ieško geriausių edukacinių sprendimų ir dalinasi jais.

4. Vasaros smegenų mankšta
Moksleiviai vasaros metu gali netekti iki 2-3 mėnesių matematikos ir skaitymo žinių (The Washington Post informacija). Tad vasaros programos kaip Robotikos Akademija, kurios skatina galvoti, skaičiuoti, lavina logiką ir erdvinį mąstymą padeda sumažinti žinių praradimą. Be to vasaros metu vaikas turi galimybę įgyti naujų žinių ir įgūdžių, kurie bus naudingi ir bendrojo lavinimo programoje. Problemų sprendimas kitoje aplinkoje, nauji draugai su savo unikaliu požiūriu padės vaikui tobulėti.

5. Patogios ir unikalios vietos
Robotikos Akademija bendradarbiauja ir stovyklas organizuoja didžiausiuose universitetuose. Džiaugiamės bendradarbiavimu su VGTU, LEU, VDU, KU, KTU Panevėžio fakultetu ir ŠU. Vaikai, ateidami į stovyklas universitetuose, gali pajusti akademinę aurą, susipažinti su akademine bendruomene.

6. Nauji draugai
Per penkerius veiklos metus mūsų stovyklas lankė daugiau nei 5000 vaikų visoje Lietuvoje. Tai maža bendruomenė su dideliu pomėgiu kurti, išrasti ir ieškoti atsakymų. Ne vienas vaikas po metų sugrįžta į mūsų stovyklas ir tai verčia mus ieškoti vis įdomesnių temų, naujų konstrukcijų, žaidimų. Net po vienos savaitės su mumis tampate Robotikos Akademijos šeimos dalimi, kuri mėgsta robotus ir siekia, kad Lietuva taptų išradėjų šalimi.

7. Minkštųjų kompetencijų ugdymas
Stovykloje Jūsų vaikas pagerins konstravimo, inžinerijos, vaizdinio programavimo ir logikos žinias. Bet tai ne viskas, kas įeina į stovyklos programą. Robotikos Akademijoje vaikai pagerina ir minkštąsias kompetencijas, tokias kaip pasitikėjimas savimi, nepriklausomumas, pasitikėjimas savo žiniomis. Jie taip pat lavina savo vaizduotę, gerina socialinius įgūdžius.

8. Stabilus augimas
Kai 2013 metais mūsų įkūrėjai Saulius Vasiliauskas su sūnumi Kristijonu ėmė kurti Robotikos Akademiją joje buvo vos daugiau nei 20 vaikų, kuriuos domino robotai. Šiandien Robotikos Akademija vienija daugiau nei 10000 technologijų ir robotikos fanų, o narių skaičius kasmet paauga 20%. Naujų narių atsiradimas, partnerystės tik įrodo, kad mūsų veikla yra patraukli ir naudinga renkantis ateities specialybę ir ugdant jaunąją kartą.

9. Patirtimi paremtas mokymasis
Per vasaros savaitę vaikai visas naujas žinias patikrins realybėje kurdami robotus ir juos išbandydami. Šis patirtimi paremtas mokymas(is) padeda vaikams suprasti net sudėtingus fizikinius dėsnius, reiškinius, matematikos formules, logiką. Įvaldydami šias žinias jie gali leisti savo kūrybai šėlti. Kiekvienos savaitės pabaigoje apie vaiką tėvams bus pateikiama personalizuota ataskaita kaip jam sekėsi vienoje ar kitoje srityje.

10. Laisvas laikas tėvams 🙂
Visi tėvai myli savo vaikus, tačiau kartais ir jiems reikia poilsio. Tokiu būdu atostogos neša dvigubą naudą — vaikai smagiai ir naudingai leidžia laiką su draugais saugioje aplinkoje, o tėvai turi papildomo laisvo laiko sutvarkyti per metus susikaupusius rūpesčius ar tiesiog pasimėgauti knyga ar filmu. Kiekvienas vakaras susitinkant savo vaiką po įspūdžių pilnos dienos atneš malonių akimirkų, kai matysi, kiek ugnelės ir įkvėpimo naujai dienai vaikai išsineša namo ir įpučia jos suaugusiems.

Apsisprendėte? Savo mieste stovyklos ieškokite https://stovyklos.robotikosakademija.lt

<- Grįžti atgal į naujienas
chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram