Tapk mūsų komandos dalimi!

Pamatyti atviras pozicijas >

Įmonė, kuri meta iššūkį nusistovėjusioms normoms bei siekia padėti visai Lietuvos švietimo sistemai. Mes tikime, kad Lietuva gali tapti robotų kūrėjų šalimi! Junkis prie mūsų ir suteik prasmingiausią mokymosi patirtį jauniesiems išradėjams!

Socialiniai projektai
RA Girls, Santara paduoda, Gelbėkit vaikus
50 miestų vykdomos veiklos
Subsidijuojama kainodara, kad veiklas galėtume vykdyti ne tik didžiuosiuose miestuose
Moderniausia įranga
iPad, Lego Education

50 miestų

vykdomos veiklos

Subsidijuojama kainodara, kad veiklas galėtume vykdyti ne tik didžiuosiuose miestuose

Moderniausia įranga

iPad, Lego Education

Tapk mūsų komandos dalimi!

Robotikos Akademija renka talentingiausią komandą Lietuvoje, kuriems rūpi STEM švietimas. Komandą, kuri nori padaryti teigiamą pokytį Lietuvos švietimo sistemoje. Kiekvienas narys veda organizaciją į priekį - ar mokydami vaikus, bendraudami su klientais ar kuriantis sistemas, kurios padeda augti. Dirbdami kartu, kiekvienas padalinys turi svarbią rolę, kurdami prasmingą mokymosi patirtį, naujos kartos išradėjams.

Mokytojai

Mikalojus
Pradėjau čia kaip mokinys, kuris atrado nuostabų technologijų pasaulį su daugybe informacijos, kuri atvėrė dar daugiau galimybių mokytis ir tobulėti. Suvokęs didelę galią, pajaučiau atsakomybę ja dalintis. Kaip man leido atrasti šią robotų sferą, taip ir aš noriu padėti ir suteikti galimybes jauniems išradėjams augti, tobulėti ir atrasti save.
Sandra
Myliu darbą su vaikais, matyti jų spindinčias akis sukonstravus robotą, šypsenas, džiaugsmą.
Šis darbas leidžia juos ugdyti, keisti. Jais tikėti ir motyvuoti. O tai man reiškia labai daug.
Man visada jie sukelia šypseną, primena, ką reiškia džiaugtis mažais dalykais ar mažomis pergalėmis.
Svetlana
Esu čia, nes mane įkvepia vaikai - jų tikrumas ir nuoširdumas. Esu su Robotikos Akademija, nes ji vienija žmones, kurie galvoja apie ateitį - kurie šiandien daro tai, ką ryt darys visi. Man tai erdvė augti ir tobulėti.
Lukas
Atsidūriau labai tinkamoje vietoje, kur galiu ne tik dalintis žiniomis su vaikais, tačiau ir daug išmokti kartu su jais bei iš jų! Dirbdamas su vaikais galiu atsipalaiduoti, kartu patirti atradimo džiaugsmą, mane visuomet žavi jų įkvepiantis noras tapti draugiškais išradėjais.
Rūta
Nuostabi Robotikos akademijos komanda, nauji iššūkiai ir žinoma patys geriausi vaikai. Čia vaikai yra talentingi, atviri ir besidomintys pasauliu. Smagu su jais dirbti ir bendrauti. Mane įkvepia ir žavi vaikų noras kurti, daryti, eiti pirmyn.

Daugiau informacijos apie mus

Šiuo metu ieškome

Jaunesnysis būrelio mokytojas/-a

Kandidatuokite iki 2022-04-15
Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Plungė, Mažeikiai, Telšiai, Alytus, Zarasai, Utena, Tauragė
0.24, 0.50, 0.75 arba pilnas etatais
600€ į rankas (pilnu etatu)

Šiuo metu ieškome komandos narių visoje Lietuvoje, kurie norėtų tapti būrelio jaunesniaisiais mokytojais. Tu gali tapti tuo mokytoju, apie kurį svajojai mokykloje, o tam nereikalingas pedagoginis ar technologinis išsilavinimas!

Mums svarbiausia tavo požiūris, noras augti ir gebėjimas dirbti su vaikais, o viso kito išmokysime!

karjera@robotikosakademija.lt
Sužinoti daugiau

Vyresnysis būrelio mokytojas/-a

Kandidatuokite iki 2022-04-15
Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Plungė, Mažeikiai, Telšiai, Alytus, Zarasai, Utena, Tauragė
0.24, 0.50, 0.75 arba pilnas etatais
800€ į rankas (pilnu etatu)

Į savo komandą visoje Lietuvoje kviečiame prisijungti vyresniuosius mokytojus – patyrusius pedagogus ir/ar IT specialistus, kurie sutiktų dalintis savo sukauptomis žiniomis ir įkvėpti jaunuosius išradėjus neformaliame švietime.

Neabejojame, kad jau dabar mėgaujatės galėdami stovėti prieš klasę vaikų, tad pažadame, kad ne tik suteiksime galimybę tai daryti, bet ir padėsime kitomis akimis pažvelgti į technologinį švietimą bei jį prisijaukinti!

karjera@robotikosakademija.lt
Sužinoti daugiau

Daugiau apie Robotikos Akademija:

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram