Ką būtina žinoti tėveliams prieš pradedant pirmąjį skaitmeninį užsiėmimą?

Prieš prasidedant mokinių rudens atostogoms, Lietuvoje neformalus ugdymas - būreliai, persikelia į skaitmeninę erdvę. Ką verta žinoti?

Virtualios pamokos, nors ir išbandytos pavasarį, vis dar yra naujovė mokiniams, prie kurios reikia priprasti. Tačiau tokių pamokų vertė - neįtikėtinai didelė. Mokydamiesi internetu vaikai mokosi kaip naudotis technologijomis, tad tie įrankiai ir metodai, kuriuos įprastai mokiniai įgyja vyresnėse klasėse ar net universitete, tampa pasiekiami pradinėse klasėse. 

Robotikos akademijoje skaitmeninius užsiėmimus pradėjome kurti dar praėjusių metų sausį, o ypatingai patobulėjome kovo mėnesį, kuomet daugiau nei 7 000 vaikų visoje Lietuvoje pradėjo nuotolinį būrelių lankymą.

Po intensyvaus duomenų rinkimo, atliktų palyginamųjų tyrimų bei eksperimentų išbaigėme programą, kurioje:

  • Itin paprastas prisijungimas. 1 dieną prieš užsiėmimą, gausite prisijungimo nuorodą. Likus 5 - 15 min. jau galite spausti ant nuorodos ir pateksite į būrelio klasę! 
  • Dar daugiau konstravimo užduočių! Vaikai pamokos metu konstruos LEGO prototipus pagal pateiktas užduotis. Keičiasi tik tai, kad atlikti užduotims naudosime namuose turimas detales. Tačiau taip dar labiau lavinamas vaiko kūrybiškumas ir problemų sprendimo įgūdžiai, ypač užduoties atlikimą tiesiogiai stebint mokytojui, rodant pavyzdžius, patariant bei, baigus statyti, aptariant su klasės draugais.
  • Edukacinis turinys papildytas interaktyviomis užduotimis! Vaikai atliks užduotis dėliodami logines sekas bei atlikdami kūrybines užduotis patys valdydami savo ekraną. Į pamokas integravome naujus įrankius, kad vaikai ne tik žiūrėtų, ką mokytojas rodo ekrane, bet galėtų patys atlikti užduotis ir taip dar geriau įtvirtintų žinias.
  • Pirmieji Lietuvoje integravome Finansinio raštingumo pagrindus mokyklinėms grupėms - nuo šiol mokiniai būrelyje įgis pinigų valdymo pagrindus! ⚖️ 🧮
  • Lavinami teigiami įpročiai, kaip laiko planavimas, tvarka bei emocijų valdymas, kurie praverčia net ir kasdienėje veikloje! 😉 🥇🎭

Tikimės, kad Jūsų vaikui ši patirtis bus be galo naudinga, o namuose kiekvieną savaitę turėsite įdomią diskusiją apie šiuolaikines technologijas ir modernius iššūkius.

Mes, kaip visuomet, klausysimės Jūsų kaip ir toliau tobulinti mūsų užsiėmimus, tad labai laukiame Jūsų pastebėjimų bei grįžtamojo ryšio!

Linkime sėkmės pirmuosiuose užsiėmimuose!

<- Grįžti atgal į naujienas
chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram