Laimėkite net 3 mėnesių online kursus!

Tėveliai, susipažinkite su kuriamais ONLINE kursais - tik Jūs galite padėti nuspręsti kuri programa (ar visos 3) išvys dienos šviesą - pasirinkite Jums labiausiai patinkančią ir laimėkite dalyvavimą joje nemokamai!

PRO: Finansiniai žaidimai

Heartas Beateris nusprendė susitaupyti 500 eur. Virtualios realybės akiniams, jog tai padaryti jam teks investuoti savo santaupas ir uždirbti pirmuosius pinigus - prasideda nauja finansinio sąmoningumo ir Žaidimų kelionė!

Kurso metu atsakome į šiuos klausimus:

 • Nuo ko pradėti taupyti: kokie pirmieji žingsniai? Koks taupymo tikslas - kam aš taupau?
 • Kaip niekada neišleisti pinigų žaidžiant nemokamus žaidimus?
 • Kaip uždirbami pinigai realybėje? žaidimų industrijoje?
 • Kaip taupyti pinigus ir kaip juos investuoti?
 • Iš kur atsiranda pinigai? Iš ko jie gaminami?
 • Kodėl pinigai svarbūs?
 • Ko už pinigus nenusipirksi?
 • Kaip juos teisingai sekti ir valdyti?

Šis 3 mėnesių kursas stipriai orientuotas į finansinį vaikų raštingumą, su tikslu vaikus mokyti valdyti pinigus nuo mažų dienų, naudojant tą priemonę, kuri įprastai brangiausiai kainuoja - Žaidimus!

2019-aisiais vasaros metu stebėjome daugiau nei 2 000 vaikų finansinius įpročius žaidžiant kompiuterinius žaidimus ir pamatėme, jog didelė dalis vaikų ne tik išleidžia milžiniškas sumas pirkiniams žaidimuose (in-game purchases), bet kartu vaikai neturi bazinių žinių apie finansų valdymą, kas lemia tai, jog vaikai atlieka pirkimus vedami impulso, nesuvokdami  pirkimo priežasties, neturėdami aiškaus įsigijimo tikslo.

2020-aisiais būrelių sezono metu įtraukėme daugybę klausimų bei užduočių, susijusių su kompiuteriniais žaidimais ir vaikų finansais - per metus laiko pamatėme, jog didžioji dalis finansinių vaikų problemų kyla iš informacijos apie finansus bei žaidimus, trūkumo.

Dabartinė karta yra pirmoji, kuri nuo mažų dienų gyvena drauge su finansiniais terminais  - taupymu, verte, kaštais, investicijomis, atsiperkamumu ir kitais, tačiau nėra girdėjusi apie juos, nesuvokia ką jie reiškia, nors kasdien su jais susiduria virtualiame pasaulyje.

Kaip mokysimės apie finansus?

 • Vaikai mokysis finansų pagrindų per Harto Beaterio istoriją
 • Kiekviena pamoka - nauja istorija, atskleidžianti skirtingą finansinį konceptą per žaidimą
 • Jog žinias įsisavintume - atliksime įvairias praktines užduotis, skaičiuosime!
 • Diskusijų metu atskleisime kas lemia mūsų pirkimo įpročius, užtvirtinsime kaip ir kodėl reikia taupyti pinigus bei atsakysime į esminį klausimą - kaip uždirbti pinigus?

3 mėnesių trukmės kursas | 1,5 val. Per savaitę | Reikalinga įranga: Planšetė arba kompiuteris

PRO: Turinio išradėjai

Hartas su ašaromis akyse užbaigė filmo Big Hero 6 peržiūrą - užplūdus emocijoms jam kilo mintis - kurti savo turinį! Ar tai - trumpametražiai filmai, filmukai, trumpos istorijos ar pasakos, apybraižos - juk nesvarbu! Skaitmeniniame amžiuje vertinamas kokybiškas turinys, tad kodėl neišmokus jo kurti?!

Šis kursas skirtas šiuolaikiniam turinio kūrėjui - Youtuberiui, TikTokeriams, Blogerėms, Vlogerėms, Tinklaraštininkams ir apžvalgininkėms - visiems vaikams, kurie nori išmokti kurti kokybišką turinį savo protų pagalba!

Kursų metu atsakysime į šiuos klausimus:

 • Kaip tapti sėkmingu turinio kūrėju?
 • Kokia kūryba man patraukliausia? Kas man geriausiai sekasi?
 • Kokios yra populiariausios socialinių medijų platformos? Kuo skiriasi jų turinys?
 • PRO kūrėjo disciplina - kokie veiksmai kiekvieną dieną man padės kurti įdomų turinį?
 • Kaip ir kur semtis įkvėpimo?
 • Kokius įrankius naudoti? Kaip juos naudoti?

Socialiniai tinklai gali būti laiko  švaistymas, jei esi ”tik” vartotojas - padėkite vaikui tapti turinio kūrėju prisijungdami prie Robotikos akademijos turinio kūrimo kursų!

Robotikos akademijoje kuriame įvairiausių formų (Video, audio, foto, tekstinį) turinį kasdien pastaruosius 7 metus. Per šiuos metus sukaupėme milžinišką patirtį ir puikiai žinome koks turinys patrauklus ir kaip jį kurti, tad šiomis žiniomis norime pasidalinti su vaikais, norinčiais tapti kūrėjais - profesionalais.

Kaip “išrandamas” turinys?

Kurso metu atrasime esmines kūrėjų paslaptis, pradėdami nuo pradžių - mokysimės apie populiariausias platformas (Youtube, TikTok, Instagram, Twitch) ir skirtingus turinio formatus (Video, audio, foto, tekstinį) ir populiariausius šių dienų trendus.

Vaikus supažindinsime kaip teisingai kurti turinį, kaip tai daryti saugiai ir išvengti neigiamų emocijų, kurių taip gausu internete.

Turėdami reikalingą informaciją pradėsime kurti turinį ir testuoti jo žiūrimumą (views) aktualumą (relatability) ir įsitraukimą (engagement), pagal šiuos rodiklius tobulindami kuriamą turinį, kol pasieksime norimą rezultatą!Visas kursų metu sukurtas turinys bus įkeliamas naudojant Robotikos akademijos paskyras, neatskleidžiant informacijos apie dalyvaujančius vaikus ir jų asmenines paskyras.

3 mėnesių kursai  |  1,5 val. Per savaitę  |  Reikalinga įranga: Planšetė arba kompiuteris

PRO: Konstruotojų klanas

Hartas Beaterį išpylė šaltas prakaitas - blogasis dirbtinis intelektas Redis inicijavo galutinį protokolą ir netrukus visos Pasaulio technologijos pavirs nereikalingu šlamštu - Redis sėkmingai sunaikino ne tik internetą, bet ir visus elektroninius prietaisus. Harto tikslas - atstatyti Pasaulį į pradinį tašką, naudojant savo konstravimo įgūdžius!

PRO Konstruotojų klano kursai - tai būsimų realaus pasaulio valdovų - kūrėjų programa, skirta kurti, ruošti bei statyti įvairiausius lego statinius, mokytis kaip kurti tvarias, efektyvias konstrukcijas per kuo mažesnį laiko tarpą!

Kurso metu konstruosime, konstruosime ir dar sykį - konstruosime! O bekonstruodami atsakysime į šiuos klausimus:

 • Kaip realizuoti savo idėjas per statinius?
 • Kaip sukurti išradingiausią konstrukciją?
 • Kaip patobulinti savo statinį?
 • Kas lemia ar statinys tvirtai stovės per amžius, ar bus lengvai sugriaunamas?
 • Kuo skiriasi lego detalės nuo realių naudojamų medžiagų?

Kiekvieną pamoką realiu laiku konstruosime kartu su PRO Robotikos akademijos mokytoju, kuris padės vaikams sukurti įvairius prototipus statinius pagal aptariamą temą.

Konstravimas - pagrindinis Robotikos akademijos inžinerinių žinių kaupimo pagrindas. Konstruotojų klane - specialiai parengtuose kursuose, kursime progresyvėjančio sudėtingumo statinius. Konstruodami vaikai itin sparčiai lavina savo motorinius gebėjimus, erdvinį suvokimą, kurie yra būtini norint ateityje suvokti, kaip veikia konstrukcijos ir inžineriniai sprendimai.

Vaizduotei lavinti pasitelksime kūrybines užduotis, kurių metu vaikai turės sugalvoti sprendimus realioms problemoms ir jas perteikti savo statiniu ir jį pristatyti - kodėl pasirinktas būtent toks modelis, koks jo funkcionalumas, kokią problemą jis išsprendžia.

Iki šiol konstruodavome tik tokias konstrukcijas, kurioms būtinas specialus LEGO Education robotas - konstruktorius. Su šiuo kursu viskas keičiasi - neįtikėtinų prototipų kūrimui naudosime paprasčiausias turimas LEGO detales bei kitas papildančias medžiagas, kurias rasite kiekvienuose namuose!

3 mėnesių kursai | 1,5 val. Per savaitę | Reikalinga įranga: LEGO kaladėlės, planšetė arba kompiuteris

Apie laimėjimą - iki liepos 1d. Susisieksime su 3 laimėtojais, kurie nemokamai dalyvaus mūsų naujausiuose kursuose. Norėdami dalyvauti loterijoje užpildykite apklausą paspaudę ant šios nuorodos. 

Dėkojame, kad aktyviai padedate mums augti ir tobulėti!

<- Grįžti atgal į naujienas
chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram