Nauja įranga pamokose!

Naujajame begalybės sezone “Robotikos akademija” atnaujina ne tik savo pamokų turinį, o ir įspūdingą įrangos bazę, kuri yra naujausia šiai dienai LEGO Education įranga bei ipad planšetiniai kompiuteriai.

Tad praėjus I-ajam būrelių ciklui ir įvertinus vaikų sugebėjimus valdyti jų amžiaus grupei skirtas priemones, atsiras galimybė dirbti su kita įranga ir taip dar labiau pagilinti konstravimo bei programavimo įgūdžius su daugiau galimybių turinčiomis programavimo aplinkomis bei sudėtingesniais konstruktais.

Darželinukų ir nulinukų pamokose Dirbsime su Simple Machines (SM) bei LEGO Education WeDo 1.0 rinkiniais, kurie, laikui bėgant bus keičiami į LEGO Education WeDo 2.0 rinkinį! Taip mažieji išradėjai susipažins ne tik su mechaninėmis konstrukcijomis iš LEGO, o ir žengs pirmuosius žingsnius į programavimo pasaulį: mokysis apie veiksmų sekas, dėlios vizualius programavimo blokelius ir išmokys savo robotukus pajudėti.

Su pirmokais ir antrokais mokysimės robotų prototipų kūrimo naudojant LEGO Education WeDo 2.0, o vėliau išbandysime ir naujausius LEGO Education Spike Prime rinkinius. Šie rinkiniai atvers naujas programavimo galimybes, nes konstruktas bus greičiau sukonstruojamas ir liks dar daugiau laiko programavimui! Programavimui ir mokymuisi per žaidimus pamokose naudosime Ipad planšetinius kompiuterius, kad informaciją įsisavintume dar efektyviau. 

Vyresnieji vaikai naudos šauniausius LEGO MINDSTORMS Education EV3 bei LEGO Education Spike Prime rinkinius! O robotus programuos su LEGO MINDSTORMS Education EV3-G bei LEGO Education Spike Prime programomis Ipad planšetiniuose kompiuteriuose!

Šių įrangų rekomendacinis amžius nurodo, jog su rinkiniu gali dirbti tik vyresni vaikai, tačiau pastarieji praktikos kupini 7 sezonai rodo, jog Lietuvos vaikai pasižymi gebėjimu greičiau suvokti ir įsisavinti sudėtingesnės įrangos naudojimą.

Įranga atnaujinama tik tuo atveju kuomet bendra būrelio vaikų grupė atitinka konstravimo gebėjimų bei programavimo žinių reikalavimus. Pokyčiai bus įvedami palaipsniui, atitinkamai pagal miestus ir grupes.

<- Grįžti atgal į naujienas
chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram