Personalizacija pamokose

Artėjant naujiems mokslo metams pristatome naujausią „Begalybės pasaulio“ sezoną, sekant produktyviausių ir profesionaliausių kompanijų, tokių, kaip Google, Facebook ar Spotify pavyzdžiais ir formuojant kiekvieno vaiko asmenybę atsižvelgiant į jos individualumą, gebėjimus ar interesus žengiant pirmuosius žingsnius į personalizuotą švietimą.

Ką reiškia personalizuotas švietimas? Tai unikali galimybė mūsų būreliuose vaikams taikytis į tas sritis, kurios mažiesiems labiausiai patinka ir stipriausiai motyvuoja ir lavinti aktualiausius įgūdžius, be kurių sunku įsivaizduoti 21-amžių. Ateinančio sezono eigoje vaikai būreliuose turės unikalią galimybę įvertinti savo gebėjimus pamokų metu ir pasirinkti, kokius įgūdžius panaudoti, kad galėtų spręsti iškilusias problemas ir jas identifikuoti. Kiekvienas vaikas gebės greitai prisiderinti prie kintančių situacijų ar pokyčių gyvenime. Vaikai viso sezono metu ne tik konstruos, programuos, bet ir mokysis gerų įpročių, mokysis suklysti, planuoti savo laiką, aiškiai komunikuoti, bendradarbiauti naudodamiesi pažangiausiomis šiai dienai technologijomis ir įrankiais.

Personalizaciją ir specializaciją į „Robotikos akademiją“ palaipsniui ateis per ateinančius du metus, atidžiai remiantis vaikų, tėvelių bei mokytojų  pateikiamais duomenimis. Pirmojo etapo metu vaikai bus supažindinami su personalizacijos konceptu, ir specializacijomis. Išmėginę jas visas, vaikai galės pasirinkti jiems labiausiai patinkančią specializaciją ir kiekvienos pamokos metu, gauti papildomą užduotį, kuri lavins jų sugebėjimus pasirinktoje specializacijoje. Todėl ateinančio sezono eigoje vaikai turės unikalią galimybę įvertinti savo pamokas bei mokytojus ir pasirinkti, kaip spręsti užduotis pagal jiems pačią patraukliausią specializaciją:

  • Įpročiai + Lyderystė. Kaip atliekama veikla gali formuoti įprotį, kuris bus naudojamas ne tik būrelio metu, bet ir lavinamas po jo.
  • Konstravimas. Nuoseklus, dėmesio sutelkimas, kuriant fizinį sprendimą, pamokoje sutiktai ir indentifikuotai problemai, naudojantis tai dienai, ir tai amžiaus grupei pažangiausias LEGO Education priemones. Kaip gebame konstruoti pagal instrukcijas, pagal paveikslėlius ir galiausiai BE JŲ.
  • Programavimas + Žaidimai. Vaikai mokysis planavimo, algoritminio mąstymo, loginių sekų, kas yra vieni svarbiausių programavimo elementų bei gilinsimės, kaip  išgauti kuo didesnę naudą iš savo mėgstamiausių kompiuterinių žaidimų bei kaip turėti sveiką santykį su kompiuteriniais žaidimais bei technologijomis. Taip pat vaikai susipažins su finansais žaidimuose.
  • Turinio kūrimas. Pasaulis pasikeitė, atsiradus Youtube’ui, tai patapo daugybės vaikų bei suaugusiųjų ne tik neatskiriama kasdienybės dalimi, bet ir pragyvenimo šaltiniu ar net pirmine mokymosi ir pramogų vieta. Todėl skiriame dėmesį būrelių metu, siekiant identifikuoti vaikus, kurie turi potraukį kurti ne tik robotus ir programas, bet ir edukacinį/pramoginį turinį, kuriam taip pat reikalingas planavimas, struktūravimas ir įvairūs kiti techniniai bei kūrybiniai sugebėjimai.

Taip Jūsų vaikas ne tik sužinos apie įvairias ateities profesijas, bet ir ką reikia pradėti daryti jau dabar, kad būtų PRO pasirinktoje srityje!

<- Grįžti atgal į naujienas
chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram