Robotikos Akademija vykdys projektą STEAM kompetencijų ugdymas neformaliojo švietimo pagalba taikant robotikos technologijas

Jau nuo rugsėjo 10 dienos ne tris mėnesius 77 vaikai turės galimybę dalyvauti projekte STEAM kompetencijų ugdymas neformaliojo švietimo pagalba taikant robotikos technologijas ir nemokamai mokytis robotikos.

Projekto uždaviniai:

Uždaviniai:

  1. Vaikų suvokimas apie komandinio darbo principus ir naudą.
  2. Vaikų susipažindinimas su robotika, jos istorija ir pritaikymu šiuolaikinėje visuomenėje.
  3. Vaikų įgyjami įgūdžiai norint sukonstruoti roboto mechaninę dalį ir integruoti elektroninius komponentus, naudojant robotą kaip techninės kūrybos saviraiškos priemonę.
  4. Vaikų įgyjami įgūdžiai norint savarankiškai programuoti robotą.
  5. Vaikų suvokimo praplėtimas apie robotikos esmę ir specifiką bei ateities perspektyvas.
  6. Nevyriausybinių ir švietimo įstaigų bendradarbiavimas siekiant vaikų gerovės ir techninės saviraiškos galimybių gerinimo.

„Tikimės, kad projektas suteiks daug džiaugsmo ir naudos vaikams. Dalyvaudami projektuose visad stengiamės įtraukti socialiai pažeidžiamas grupes, daugiavaikes šeimas, gyvenčius mažesniuose miestuose. Šis kartas ne išimtis. Projekte dalyvaus vaikai iš Alytaus, Druskininkų, Mažeikių, Pasvalio, Šakių ir Telšių. Džiaugiamės prisidėdami prie to, kad Lietuva taptų išradėjų šalis“, - sakė projekto vadovas Kristijonas Vasiliauskas.

<- Grįžti atgal į naujienas
chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram