Saugi aplinka vaikams

Pasaulį sukausčius koronaviruso pandemijos pavojui labiausiai buvo paveikta švietimo sritis. Artėjant naujiems mokslo metams kyla labai daug klausimų, kaip kas bus ir kaip užtikrinsime saugią aplinką vaikams. Tačiau mes krizių nebijome ir esame pasiruošę skirtingiems scenarijams – veikloje bus ir fiziniai, ir skaitmeniniai būreliai.

Būreliai ir ugdymo procesas ugdymo įstaigose vyks įprastu būdu – klasėse bei auditorijose, tačiau bus maksimaliai privaloma laikytis higienos ir saugos reikalavimų. Veiklų metu užtikrinsime patalpų išvėdinimą ir išvalymą, mokymo priemones ir inventorius išvalysime ir dezinfekuosime po kiekvieno panaudojimo. Padidinome pertraukų laiką tarp skirtingų grupių, kad būtų užtikrintas laikas saugiam vaikų prasilenkimui ir patalpų dezinfekcijai. Mokytojai, esant saugos rekomendacijoms, dėvės apsaugines veido kaukes. 

Karantino metu perkelti būreliai į virtualią erdvę paspartino įmonės perorganizavimą ir leido prisitaikyti prie esamos situacijos. Tad iškilus antrosios viruso bangos grėsmei, vaikams bus suteiktos visos galimybės tęsti būrelius virtualiai. Juk mūsų daugumos ateitis – mažiau fizinė, o daugiau skaitmeninė veikla. Apie mūsų Online užsiėmimus galite plačiau susipažinti čia. 

Tiek karantino metu, tiek ir dabar – svarbiausia yra vaikų ir mūsų visų saugumas, o koronaviruso baigties šiuo metu niekas negali numatyti, todėl kiekvienas turi būti sąžiningas ir saugoti ne tik save, bet ir kitus.

<- Grįžti atgal į naujienas
chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram